Zwiedzaj Toruń i okoliceSzybki przewodnik

Zapraszamy do zwiedzania atrakcji naszego regionu w czasie wolnym. Dla przyjezdnych Gości lubiących wycieczki rowerowe mamy w ofercie rowery do wypożyczenia.


Stadnina koni

Stajnia Mała Nieszawka to wyjątkowe miejsce dla wczasowiczów, którzy pragną uwzględnić w kilkudniowym pobycie konne przejażdżki na łonie natury

Aquapark

W Centrum Sportu i Rekreacji ``Olender`` spędzisz niezapomniane chwile podczas rodzinnego szaleństwa wśród zjeżdżalnia, gejzery, rwąca rzeka, bicze wodne, jacuzzi i strefa saun to tylko niektóre spośród licznych atrakcji, które czekają w kompleksie.

Olenderski Park Etnograficzny

Wizyta w Muzeum Etnograficznym w Wielkiej Nieszawce to okazja do poznania wielu ciekawostek związanych z historią regionu. Kompleks zabytkowych budynków obfituje w atrakcje dla dużych i małych.

Cmentarz ewangelicki

Zabytkowy cmentarz to gratka dla miłośników historii, którzy uwielbiają odkrywać ciekawe zakątki

Cmentarz Jeńców Sowieckich z okresu II Wojny Światowej

Cmentarz jest zlokalizowany bardzo blisko naszego hotelu

Muzeum piernika

Doskonała atrakcja dla dzieci

Centrum Sztuki Współczesnej

W znajdującym się w pobliżu starówki Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu turyści mogą obejrzeć wystawy okresowe oraz zasięgnąć informacji o aktualnych wydarzeniach kulturalnych w Toruniu. W lokalnym kinie odbywają się również seanse filmowe.

Panorama Torunia

Punkt widokowy zlokalizowany na przeciwległym brzegu Wisły, z którego roztacza się zapierający dech w piersi widok na panoramę miasta jest Jednym z obowiązkowych punktów w programie wycieczkowym do Torunia.

Krzywa wieża

Baszta stanowiąca część murów obronnych wyróżnia się znacznym odchyleniem od pionu, co sprawia, że jest jedną z najpopularniejszych atrakcji miasta.

Zamek krzyżacki

Po wzniesionym przez Zakon Krzyżacki w XIII w. zamku pozostały ruiny, które dzisiaj stanowią nieodłączną część zabytkowej architektury Torunia.

Planetarium

Repertuar Planetarium obfituje w ciekawe programy, które dostarczą porcję rozrywki i wiedzy dla całej rodziny.

Bulwar Filadelfijski

Zwiedzający mogą w wolnej chwili udać się na spacer po nadwiślańskim Bulwarze Filadelfiisjkim, gdzie cumują statki pasażerskie i pływające ogródki piwne.

Ratusz Staromiejski

Ta wspaniała gotycka budowla jest architektoniczną wizytówką Torunia. Ze szczytu wieży ratuszowej Turyści mogą również podziwiać panoramę całego miasta.